Özel Viromed Labaratuvarları MENÜ

Hakkımızda

Özel Viromed Laboratuvarları

Doğru tanı ve başarılı bir tedavide en önemli adım, güvenilir bir laboratuvar desteğidir. Bu bilinç ile 2011 yılında, sağlık sektöründe yılları kapsayan tecrübemizi, laboratuvar hizmetlerine taşıyarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde dünyada kabul gören yöntemleri uygulamayı ve kalite bilincini geliştirmeyi misyon edindik.

Hedeflediğimiz üzere, 2013 yılında TÜRKAK onaylı TS EN ISO 15189 Akreditasyon Belgesini almış bulunmaktayız. Bu kalite anlayışıyla, güncel gelişmeler ışığında, her biri alanında uzmanlaşmış doktor ve personel kadrosuyla kurum ve hastalarımıza hizmet verdiğimiz, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Moleküler Biyoloji,Seroloji birimlerini içeren laboratuvarımızda, Patolojibiriminin de bulunması ayrı bir değer katmaktadır.

Kısa zamanda, Türkiye çapında hizmet verdiğimiz özel ve kamu kuruluşlarının sayısı hızla artmıştır. Amacımız sadece hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlarının sayısını arttırmak değil, aynı zamanda test portföyünü geliştirerek ve müşteri taleplerini de dikkate alarak, uygun fiyatla, zamanında, güvenilir sonuçlar vermektir. İşbirliğimizin artarak devam etmesi dileğiyle, merhaba!

Vizyonumuz

Müşteri istek ve beklentilerini izleyerek “Müşteri Odaklı” bir kurum olmak; otomatik cihaz kullanım payını sürekli arttırarak, insan faktöründen kaynaklanan hataları minimuma indirmek; yeni test sistemlerini tıp alanına girmesini izleyerek tekrarlanabilir, duyarlı ve hızlı yöntemleri kullanmak; otomasyonu tüm aşama ve işlemlerde kullanarak test edilecek örnek sayısını arttırıp kaliteli ve hızlı hizmeti optimum maliyette sunmak vizyonuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Sağlık sektöründe dünyada kabul gören yöntemleri uygulayarak ve kalite bilincini tüm hizmet birimlerinde geliştirerek “referans” bir laboratuvar olmak misyonuna sahibiz.

Özel Viromed Labaratuvarları Özel Viromed Labaratuvarları
0(312) 427 85 85